Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Summary
gl: Resumo

en: Add
gl: Engadir

en: User reference
gl: Referencia de usuario

en: User reference field
gl: Campo de referencia de usuario
