Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Summary
he: תקציר

en: Add
he: הוספה

en: Roles
he: תפקידים

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש
