Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Add
hr: Dodaj

en: Roles
hr: Uloge
