Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր
