Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā
