Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები
