Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Roles
kk: Рөлдер
