Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Add
km: បន្ថែម

en: Roles
km: តួនាទី​
