Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Add
lt: Pridėti

en: Roles
lt: Rolės

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Account owner
lt: Gavėjas
