Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Add
lv: Pievienot

en: Roles
lv: Lomas
