Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
