Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Add
nl: Toevoegen

en: Roles
nl: Rollen

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: User reference field
nl: Gebruikersreferentievield

en: Account owner
nl: Rekeninghouder

en: Email field
nl: E-mailveld

en: %email is an invalid email address.
nl: %email is een ongeldig e-mailadres.

en: Include blocked user
nl: Geblokkeerde gebruiker opnemen
