Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Summary
nn: Samandrag

en: Roles
nn: Roller
