Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Summary
ps: لنډیز

en: Add
ps: زیاتول
