Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Summary
ro: Sumar

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri
