Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Add
sk: Pridať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa
