Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Summary
sl: Povzetek

en: Add
sl: Dodaj

en: Roles
sl: Vloge
