Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Add
ta: சேர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
