Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Summary
te: సారాశం

en: Add
te: చేర్చు

en: Roles
te: పాత్రలు
