Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Summary
tr: Özet

en: Add
tr: Ekle

en: Roles
tr: Roller

en: User reference
tr: Kullanıcı başvurusu

en: Mailbox
tr: Posta kutusu
