Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
