Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Summary
uk: Резюме

en: Add
uk: Додати

en: Roles
uk: Ролі

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: Mailbox
uk: Скринька

en: User reference field
uk: Поле посилання на користувача

en: Account owner
uk: Власник рахунку
