Message Recipient (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Add
vi: Thêm

en: Roles
vi: Vai trò

en: User reference
vi: Tham chiếu người dùng

en: User reference field
vi: Trường dữ liệu tham chiếu người dùng
