Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Add
af: Voeg by

en: Roles
af: Rolle
