Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Summary
ast: Resume

en: Add
ast: Amestar
