Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Summary
az: Xülasə

en: Add
az: Əlavə et

en: Roles
az: Rollar
