Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Summary
ca: Resum

en: Add
ca: Afegeix

en: Roles
ca: Rols

en: User reference
ca: Referència d'usuari

en: Mailbox
ca: Bústia

en: User reference field
ca: Camp de referència d'usuari
