Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Summary
cs: Souhrn

en: Add
cs: Přidat

en: Roles
cs: Role

en: User reference field
cs: Pole typu userreference

en: Account owner
cs: Majitel účtu
