Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Summary
da: Resumé

en: Add
da: Tilføj

en: Roles
da: Roller

en: User reference
da: Brugerreference

en: User reference field
da: Brugerreferencefelt

en: Account owner
da: Kontoejer
