Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Add
el: Προσθήκη

en: Roles
el: Ρόλοι
