Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Summary
es: Resumen

en: Add
es: Agregar

en: User reference
es: Referencia a usuario

en: Mailbox
es: Buzón de corrreo

en: User reference field
es: Campo de referencia a usuario

en: Account owner
es: Titular de la cuenta

en: Email field
es: Campo tipo email
