Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Summary
eu: Laburpena

en: Add
eu: Gehitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: User reference
eu: Erabiltzaile erreferentzia

en: User reference field
eu: Erabiltzaile erreferentzia eremu
