Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Add
fi: Lisää

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: User reference
fi: Käyttäjäviittaus

en: Mailbox
fi: Postilaatikko
