Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
