Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Summary
hu: Összegzés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: User reference
hu: Felhasználóra hivatkozás

en: User reference field
hu: Felhasználó hivatkozás mező

en: Account owner
hu: Számlatulajdonos

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Include blocked user
hu: Zárolt felhasználók befoglalása
