Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Summary
is: Samantekt

en: Add
is: Bæta við

en: Roles
is: Hlutverk
