Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Summary
ja: 概要

en: Add
ja: 追加

en: Roles
ja: 役割

en: User reference
ja: ユーザー参照
