Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು
