Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Summary
ku: کورتە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
