Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд
