Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
