Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Summary
oc: Resumit

en: Add
oc: Apondre

en: Roles
oc: Ròtles
