Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Add
os: Бафтау
