Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Add
pl: Dodaj

en: Roles
pl: Role

en: User reference
pl: Powiązanie z użytkownikiem

en: Mailbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Account owner
pl: Właściciel konta

en: Email field
pl: Pole email

en: Include blocked user
pl: Dołącz użytkowników zablokowanych
