Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Summary
pt: Resumo

en: Add
pt: Adicionar

en: Roles
pt: Papéis

en: User reference
pt: Referência a usuário

en: Mailbox
pt: Caixa de email

en: User reference field
pt: Campo de referência a usuários

en: Email field
pt: Campo de email

en: Site mail
pt: E-mail do site
