Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Summary
ru: Сводка

en: Add
ru: Добавить

en: Roles
ru: Роли

en: User reference
ru: Связь с пользователем

en: User reference field
ru: Поле ссылки на пользователя

en: Account owner
ru: Владелец счёта
