Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Roles
sq: Rolet
