Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Roles
sr: Улоге
