Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Add
sv: Lägg till

en: Roles
sv: Roller

en: User reference
sv: Användarreferens

en: User reference field
sv: Fält för användarreferens
