Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Add
th: เพิ่ม
